fbpx

PONAD 250 GOTOWYCH SZABLONÓW CANVA DO SOCIAL MEDIÓW

ZAANGAŻUJ SWOICH FANÓW | UDOSTEPNIAJ VIRALOWE TREśCI DZIĘKI GOTOWYM SZABLONOM CANVA

czy brzmi to znajomo?

Nie lubisz projektować postów do mediów społecznościowych? Zajmuje Ci to zbyt dużo czasu. Meczy Cię to, publikujesz z dnia na dzień, albo zapominasz o regularnych publikacjach?

Odblokuj dostęp do ponad 250 przetestowanych i sprawdzonych szablonów treści wiralowych. W pełni konfigurowalnych moich autorskich szablonów, które dostosujesz do kolorów swojej marki serwisie Canva. Te szablony postów zostały zaprojektowane w celu generowania zaangażowania, zwiększania liczby obserwujących i zwiększania sprzedaży

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

Sama byłam w tym miejscu. Godziny stracone na tworzenie postów od podstaw. Co miesiąc ten sam scenariusz.

Zarwane nocki, publikowanie byle jakich treści, w ostatniej chwili, albo w pośpiechu.

 

tak nie musi być!

wyobraź sobie ....

 

Wyobraź sobie, że masz zaprojektowane gotowe posty spójne z Twoją marką  i zaplanowane gotowe treści na trzy, sześć i dziewięć miesięcy do przodu. 

Do planowania postów możesz skorzystać z  mojego autorskiego Social Media Plannera

(Otrzymasz go w pakiecie)

Wyobraź sobie, treści, które publikują się same za Ciebie… Oczywiście po uprzednim zaprogramowaniu publikacji. Ale możesz to zrobić przy pomocy listy narzędzi z aplikacjami do programowania treści w social media. W zestawieniu znajdziesz bezpłatne i płatne aplikacje, które pomogą Ci zaoszczędzić sporo czasu na ręcznym publikowaniu postów. 

(Udostępnię Ci przygotowaną przeze mnie listę)

z myślą o tobie przygotowałam

GOTOWE SZABLONY CANVA DO PUBLIKACJI POSTÓW W SOCIAL MEDIA

PAKIET SZABLONÓW STANDARD ZAWIERA:

zobacz galerię szablonów

PAKIET PREMIUM ZAWIERA OPRÓCZ 250 SZABLONÓW POSTÓW

100 SZABLONÓW INSTA STORY

100 SZABLONÓW STRON DO E-BOOKA

dla kogo są szablony

  • Trenerów / Ekspertów / Autorów / Prelegentów
  • Menedżerów mediów społecznościowych, agencji i firm konsultingowych, wirtualnych asystentek
  • Marketerów, reklamodawców, strategów marki, konsultantów ds. Sprzedaży 
  • specjalistów ds. E-commerce, marketingu internetowego i marek opartych na produktach 
  • Ekspertów ds. Nieruchomości, ubezpieczeń i finansów
  • Influencerów, blogerów i twórców
  • Sprzedawców produktów cyfrowych 
  • Marek branży Beauty i urody,
  • Nauczycieli, wychowawców i właścicieli szkół, fundacji i firm edukacyjnych
  • Każda branża, o ile Twój idealny klient jest w mediach społecznościowych

korzyści z zakupu gotowych szablonów

ROZWINIESZ SWOJĄ SPOŁECZNOŚĆ

Nie kupujesz tylko szablonów, które sprawią, że Twoje media społecznościowe będą dobrze wyglądać i mieć spójny styl marki. Szablony pomogą Ci w wzroście liczby odbiorców i sprzedaży. Zostały przygotowane tak, aby Twój profil odwiedzało i komentowało więcej odbiorców

ZWIĘKSZYSZ SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ

Oprócz zwiększania zaangażowania i liczby odbiorców, moje szablony zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pozycję autorytetu w Twojej niszy. Korzystaj z nich i obserwuj, jak Twoje social media, leady i sprzedaż gwałtownie rosną.

OSZCZĘDZASZ CZAS

Jeśli teraz spędzasz nawet 30 minut dziennie na myśleniu o tym, co opublikować, kosztuje to 5 godzin miesięcznie i 60 godzin rocznie! Czy nie wolałbyś zamiast tego spędzić 60 godzin na obsłudze klientów?

TWOJE POSTY SĄ KREATYWNE

Nigdy więcej nie patrz na pusty ekran ani nie myśl zbytnio o tworzeniu treści. Po prostu wypełnij puste pola i zapoznaj się z przykładowymi postami i zobacz, jak bez wysiłku powstanie Twoja najlepsza treść do social mediów.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Profesjonalny projektant może kosztować od 300 do 3000 zł na miesiąc. Dzięki tym szablonom możesz zastąpić usługi zlecane grafikom LUB możesz przekazać je jako 2-3 godzinną pracę swojemu grafikowi lub wirtualnej asystentce, aby nadać im niepowtarzalny wygląd i markę.

PROJEKTUJESZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Tworzenie treści nie musi być przykrym obowiązkiem. Moi klienci często twierdzą, że szablony treści wirusowych pomogły im ponownie cieszyć się marketingiem. Większość z nich (chętnie) spędza godzinę w tygodniu na planowaniu i planowaniu treści na tydzień.

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

PAKIET STANDARD

497 zł  297zł

PAKIET PREMIUM

997 zł  497zł

zamów w ciągu

Minutes
Seconds

i odbierz bonus specjalny

OKŁADKI DO INSTA STORY w 5 wariantach kolorystycznych

JEDNA INDYWIDUALNA LICENCJA NA UŻYTEK KOMERCYJNY

Kupując szablony na tej stronie – otrzymujesz 1 licencję na używanie ich do użytku osobistego / komercyjnego (UWAGA: Oferta 497 zł nie obejmuje opcji używania tych szablonów na kontach klientów lub ich odsprzedaży. Wymagałoby to licencji AGENCJI lub licencji ODSPRZEDAWCY, o którą możesz wysłać do mnie wiadomość e-mail na adres graficznysamouczek@gmail.com z dopiskiem Licencja Agencji.

Cześć, jestem Kinga!

Jestem pasjonatką nowoczesnych technologii i marketingu internetowego. Twórcą i projektantką Biblioteki Szablonów Canva Graficzny Samouczek. Działam w internecie od 2011 roku. 

Na co dzień projektuję strony internetowe i platformy edukacyjne na zlecenie. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, inwestować czas w nabywanie nowych umiejętności i kompetencji. Projektowanie to nie tylko moja praca, ale także pasja. 

Staram się ułatwiać życie sobie i innym. Właśnie dlatego postanowiłam udostępnić Ci moją Bibliotekę Szablonów Canva abyś mogła stworzyć nieskończoną ilość postów do social media i zaoszczędzić czas na wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem. 

Pomagam osobom, które nie wiedzą jak się za to zabrać i wolą korzystać z gotowych pomocy. Będę szczęśliwa jeśli i Ty zaprojektujesz swoje treści w oparciu o moje unikatowe szablony.

 

gwarancja satysfakcji

Udzielam Ci gwarancji satysfakcji. Jestem pewna, że zaprojektowane przeze mnie szablony nie tylko przypadną Ci do gustu, ale zaoszczędzą Ci sporo czasu przy projektowaniu własnych postów na Facebook i Instagram. Jeśli wybierzesz dostęp do pełnej Biblioteki szablonów otrzymasz również dostęp do wszystkich nowości jakie pojawią się w najbliższych miesiącach w Bibliotece.

najczęściej zadawane pytania

Absolutnie! Są w formacie kwadratu 1: 1 (i można je zmienić w Canva na dowolny rozmiar) i będą działać na wszystkich platformach wizualnych. 

Uwaga, aby skorzystać z funkcji „Magic Resize”, która umożliwia zmianę rozmiaru grafik możesz potrzebować konta Canva PRO. 

Moje szablony są zaprojektowane do platform takich jak Instagram, Facebook i LinkedIn, ale możesz je także wykorzystać na Twitterze, Insta Stories itp. 

Widziałam również, jak klienci używają ich na swoich slajdach, kursach i na stronie internetowej jako infografiki do wizualnego przedstawienia ich metodologii. 

Ze względu na możliwość pobrania Szablonów Canva w wersji edytowalnej, nie mogę zaoferować zwrotu kosztów zakupu.

Należy pamiętać, że o ile ze względu na przepisy kupujący z UE mają prawo do zwrotu przedmiotu w ciągu 14 dni od jego otrzymania, nie dotyczy to jednak treści cyfrowych. Z tego powodu moje szablony nie podlegają zwrotowi. 

Zakup obejmuje jedną licencję do użytku osobistego i komercyjnego. Jeśli chcesz używać szablonów na kontach klientów napisz do mnie na adres graficznysamouczek@gmail.com.

Otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail z linkiem do strony logowania w Bibliotece. W Bibliotece będą znajdować się wszystkie szablony. Otrzymasz link do specjalnego szablonu z Canva, po jego otworzeniu w przeglądarce będziesz mogła go zaimportować na swoje konto i utworzyć kopię. To bardzo ważne, aby nie uszkodzić szablonów. 

Linki, które otrzymasz obejmują jedną indywidualną licencję Canva na uzytkowanie szablonów. 

Tak, możesz udostępnić je swojemu zespołowi na koncie Canva. 

Koniecznie wyjaśnij im, że mogą ich używać tylko dla projektowania postów dla Twojej marki. Jeśli użyją ich w innych celach naruszą moje prawa autorskie do własności intelektualnej. 

Twój pracownik może wykupić własną licencję na swoje potrzeby jeśli chce projektować posty w oparciu o moje szablony do promocji swojej działalności prywatnej lub biznesowej. 

Uwaga! Zezwalam tylko na jedną licencję na grupie na Facebooku. 

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz na podany przy płatności adres  e-mail. 

Jeżeli masz inne pytania związane z szablonami lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl.

dołącz już dziś i projektuj zachwycające posty

Z 250 szablonów postów możesz stworzyć niezliczoną ilość publikacji. Nawet na cały rok. 

Copyright @ Kinga Szczęśliwa 2017 – 2020 | Graficzny Samouczek 
Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin sklepu